Yalovalı boksörler Artvin’den 3 madalya ile döndü

Ringe çıkan Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü’nden Muratcan Kargın altın, Fırat Atay bronz ve Armutlu Belediyespor’dan Ümitcan Günsever ise gümüş madalya kazandı. Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan, Yalova’ya madalya ile dönen 3 sporcuyu ve antrenörlerini tebrik etti.

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü boks antrenörü Yüksel Turhan ve Armutlu Belediye spor Kulübü Antrenörü Cafer Özbay, Yalovalı boksörlerin damgasını vurduğu şampiyonadan 3 madalya ile dönmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlimizde boks branşında elde edilen ilk altın madalyayı kazanmanın ayrı gururu içerisindeyiz. Bu şampiyonaya çok iyi hazırlandık, böylesi iyi dereceler elde edeceğimize inancımız tamdı. Yalova’mızın ismini Türkiye Boks Şampiyonasında gururla duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.

Spor İl Müdürü Metin Kaplan, İlimizde ilk kez boks branşında elde edilen altın madalya ve beraberindeki bronz madalyalar için antrenör ve sporcularımızı kutluyor, başarılarının daim olmasını diliyorum” diye konuştu.

Posted Under
Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir