Yalova Group Belediyespor 7 Ağustosta toplanıyor

Yalova ekibi Federasyonu Kupası ve TBL öncesinde önce Afyon’da ardından ise Manisa’da yapılacak 2 özel turnuvaya katılacak. Geçen sezon takımın başında olan İlker Salman’la yeniden anlaşan Yalova Group Belediyespor eski oyuncusu Serdar Hot’u da takım menajerliğine getirdi.

Yalova ekibi Türk Telekom’dan Recep Solak, Çankırı Belediye’den Oğuzhan Tosun, Samsun BŞB Anakent’ten Doğan Deniz Yiğit, Trabzonspor’dan Mustafa Baştürk, Pertevniyal’den Burak Nurkan, Colaroda Mines’den Kaan Korkmaz, Ankara DSİ’den Yalçın Azizmahmutoğulları, Akhisar Belediye’den Murat Can Esen, Koroivos’tan Markel Starks, Bursaspor’dan Melih Kapucu ve Nilüfer Belediyespor’dan Canberk Uzunkaya’yı kadrosuna kattı.

“Genç ve dinamik bir ekiple mücadele edeceğiz”

Yalova Group Belediyespor Kulübü Başkanı Resul Kocaağa, ”Sezonu 7 Ağustosta açacağız. 29-31 Ağustos tarihleri arasında Afyon’da Afyon Belediye ve Karesispor’un yer alacağı ardından ise Manisa’da Akhisar Belediye ve Bandırma Kırmızı’nın bulunduğu turnuvada mücadele edeceğiz. Şuana kadar 11 oyuncu transfer ettik. 1 yabancı uzun daha alıp transferi noktalayacağız” dedi.

Posted Under
Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir