Vali Mahmut Demirtaş, İl Sağlık Müdürlüğü ile 112 Hava Acil Ambulans Helikopter Servisi’nde…

Vali Mahmut Demirtaş, İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde bulunan 112 Hava Acil Ambulans Helikopter Servisi ile İl Sağlık Müdürlüğü’nde incelemelerde bulundu.

İlk olarak 112 Hava Acil Ambulans Helikopterini inceleyen Vali Demirtaş’a, ambulans helikopterin pilotu tarafından, bugüne kadar gerçekleştirilen uçuş sayısı, hizmet verilen iller ve gerçekleştirilen sağlık görevleri hakkında ayrıntılı bilgiler içeren brifing verildi.

Ambulans helikopter pilotu ve sağlık görevlilerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş daha sonra İl Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer, Vali Mahmut Demirtaş’a, kurumun genel yapısı, personel, araç ve gereç durumu ile gerçekleştirilen sağlık hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

Sağlık hizmetlinin önemine vurgu yapan Vali Mahmut Demirtaş, her katmandaki tüm sağlık görevlilerine teşekkür etti ve daima yanlarında olduklarını belirterek, çalışmalarında başarılar diledi. – ADANA

Bir önceki yazımız olan Pilatesle Kadınlara, Hem Eğlence Hem Sağlık başlıklı makalemizde Akdağ, Eğlence ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir